ASUS zdroj Prime 750W Bronze,135mm, 80 Plus Bronze
Kód: ED1887766Související produkty
Cooler Master case MasterFrame 400 Mesh Black, mATX, Průhledná bočnice,1x 120mm ARGB Fan, Černá
Skladem
(50 KS)
2 557,02 Kč bez DPH
3 094 Kč
ZDARMAZDARMA
CHIEFTEC skříň Uni Series/mini ITX, BT-02B-U3, Black, SFX 250W
Skladem
(13 KS)
1 454,55 Kč bez DPH
1 760 Kč
ZDARMAZDARMA
DEEPCOOL Case CH260 WOOD, mATX, Průhledná bočnice, černo-dřevěná
Skladem
(65 KS)
1 268,60 Kč bez DPH
1 535 Kč
ZDARMAZDARMA
THERMALTAKE Case View 170 WS ARGB, Průhledná bočnice, bílá
Skladem
(20 KS)
1 411,57 Kč bez DPH
1 708 Kč
DEEPCOOL Case CH690 DIGITAL WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
Skladem
(10 KS)
1 973,55 Kč bez DPH
2 388 Kč
Cooler Master case Force 500, ATX, 1x 120mm Fan, Černá
Skladem
(32 KS)
784,30 Kč bez DPH
949 Kč
THERMALTAKE Case Core P3 TG Pro, ATX, Průhledná bočnice, černá
Skladem
(32 KS)
2 498,35 Kč bez DPH
3 023 Kč
Detailní popis produktu
ASUS Prime 750W Bronze
S certifikací 80+ Bronze, dvojitými kuličkovými ložisky ventilátoru, leptanými kabely a 6letou zárukou poskytuje řada napájecích zdrojů ASUS Prime efektivní a trvalý přísun energie pro spolehlivý výkon systému.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >120,000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Velikost ventilátoru | 135 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (800mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 3x / 1x (600mm) + 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 120mm + 120mm) |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Kód produktu: ED1887766
Part no.: 90YE00Y0-B0NA00
EAN: 4711387635124
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 4711387635124 |
| Formát zdroje: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pro základní desku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Výkon zdroje (W): | 750 |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Cooler Master zdroj MWE White 750W V2, 120mm, 80+ Bronze
Skladem
(29 KS)
1 434,71 Kč bez DPH
1 736 Kč
DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 450W PF450L, 120mm, 80+, černá
Skladem
(69 KS)
650,41 Kč bez DPH
787 Kč
Cooler Master zdroj Elite NEX W500 230V, 120mm, 80+ White
Skladem
(55 KS)
996,69 Kč bez DPH
1 206 Kč
ZDARMAZDARMA
Cooler Master zdroj MWE Gold 550W V3, 120mm, 80+ Gold, ATX 3.1
Skladem
(99 KS)
1 203,31 Kč bez DPH
1 456 Kč
ZDARMAZDARMA
DEEPCOOL zdroj PL800D 800W, 120mm, 80 Plus Bronze
Skladem
(35 KS)
1 272,73 Kč bez DPH
1 540 Kč
DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 750W PF750X, 120mm, 80+ Bronze, černá
Skladem
(99 KS)
984,30 Kč bez DPH
1 191 Kč
CORSAIR zdroj, RM750-80 PLUS Gold (ATX, 750W, Modular), bílá
Skladem
(1 KS)
2 517,36 Kč bez DPH
3 046 Kč
