ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, červená
Kód: ED1663131Související produkty
ZDARMAZDARMA
Logitech myš Signature M650 Large/optická/bezdrátová/400-2000dpi/5 tlačítek/logitech bolt/bluetooth/grafitová
Skladem
(29 ks)
699,17 Kč bez DPH
846 Kč
ASUS myš ROG Keris II Ace, bezdrátová herní myš, černá
Skladem
(29 KS)
3 495,04 Kč bez DPH
4 229 Kč
CONNECT IT LONG LIFE bezdrátová optická tichá myš, (+ 2x AA baterie zdarma),čer.kryt vyměnitelný, ČERNÁ
Skladem
(2 ks)
225,62 Kč bez DPH
273 Kč
Detailní popis produktu
ASUS ROG Harpe II Ace
ROG Harpe II Ace je ultralehká herní myš vážící 48 gramů s polosymetrickým tvarem vyvinutým s pomocí profesionálních esport hráčů. Je vybavena celou řadou technologií schválených profesionály, včetně optického senzoru ROG AimPoint Pro s rozlišením až 42 000 DPI, optických mikrospínačů ROG a špičkového bezdrátového výkonu s frekvencí odezvy 8 000 Hz díky technologii SpeedNova 8K.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | Ano |
| Software | Gear Link |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 42 000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Maximální zrychlení | 50 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 10, Windows 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 126,1 x 63,9 x 39,7 mm |
| Váha myši | 48 g |
Kód produktu: ED1663131
Part no.: 90MP0490-BMUA20
EAN: 4711636236430
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši bezdrátové |
|---|---|
| EAN: | 4711636236430 |
| Druh myši: | Optická |
| Rozhraní myši: | Drátová USB, Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle |
| Specifikace myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Signature M650 for Business Mouse optical 5 buttons wireless Bluetooth 2.4 GHz Bolt USB receiver graphite
Skladem
(271 ks)
723,14 Kč bez DPH
875 Kč
C-TECH myš WLM-15 Dual mode, bezdrátová, BT5.0 + 2,4GHz, 1600DPI, 6 tlačítek, USB nano receiver, černá
Skladem
(9 ks)
108,26 Kč bez DPH
131 Kč
ZDARMAZDARMA
Logitech myš Wireless Mouse M705 Marathon, laserová,unifying, 7 tlačítek,1000dpi, černá/šedá
Skladem
(17 ks)
980,17 Kč bez DPH
1 186 Kč
