ASUS Herní myš ROG Harpe II Ace, Bezdrátová, bílá
Kód: ED1663097Související produkty
Logitech myš MX Master 3S pro Business Performance, šedá, EMEA
Skladem
(12 KS)
1 804,13 Kč bez DPH
2 183 Kč
ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, černá
Skladem
(64 KS)
3 083,47 Kč bez DPH
3 731 Kč
Logitech Wireless Mouse Lift for Business, graphite / black
Skladem
(29 KS)
1 036,36 Kč bez DPH
1 254 Kč
C-TECH myš WLM-13 Dual mode, bezdrátová, BT5.0 + 2,4GHz, 1600DPI, 6 tlačítek, USB nano receiver, černá
Skladem
(6 ks)
242,98 Kč bez DPH
294 Kč
ZDARMAZDARMA
GIGABYTE Herní myš Aorus M6, Bezdrátová 2.4GHz, USB-C, černá
Skladem
(7 KS)
1 571,07 Kč bez DPH
1 901 Kč
TRUST ergonomická Myš Voxx Rechargeable Ergonomic Wireless Mouse
Skladem
(18 KS)
972,73 Kč bez DPH
1 177 Kč
Detailní popis produktu
ASUS ROG Harpe II Ace
ROG Harpe II Ace je ultralehká 48gramová polosymetrická herní myš, jejíž tvar byl vyvinut s pomocí profesionálů v oblasti esportu. Je vybavena řadou profesionálně schválených technologií, včetně optického senzoru ROG AimPoint Pro s rozlišením 42 000 dpi, optických mikrospínačů ROG a špičkového bezdrátového výkonu s frekvencí 8 000 Hz a bezdrátovou technologií SpeedNova 8K.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Klouzavé podložky | PTFE |
| Software | Armoury Crate |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 42000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Maximální zrychlení | 50 G |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | RGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové USB |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 10, 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 126 x 64 x 39.7 mm |
| Váha myši | 48 g |
Co je v krabici
1x Set nálepek na myš
1x Wireless Receiver
1x Wireless Receiver Extender
1x Náhradní sada podložek pod myš
1x Kabel USB-C na USB-A
Kód produktu: ED1663097
Part no.: 90MP0490-BMUA10
EAN: 4711387986677
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši bezdrátové |
|---|---|
| EAN: | 4711387986677 |
| Druh myši: | Optická |
| Rozhraní myši: | Drátová USB, Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle |
| Specifikace myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ACER bezdrátová myš Smart Fit Vertical Mouse,8000 dpi,10 tlačítek,RGB,10m dosah,BT,USB,výdrž 120h,Black
Skladem
(2 KS)
969,42 Kč bez DPH
1 173 Kč
TRUST set podložka + myš GXT 112 FELOX, bezdrátová myš, USB
Skladem
(21 KS)
487,60 Kč bez DPH
590 Kč
Logitech Wireless Mouse M650 L Signature, graphite
Skladem
(19 KS)
711,57 Kč bez DPH
861 Kč
ZDARMAZDARMA
Signature M650 for Business Mouse optical 5 buttons wireless Bluetooth 2.4 GHz Bolt USB receiver graphite
Skladem
(271 ks)
723,14 Kč bez DPH
875 Kč
