ASUS Herní myš ROG Harpe Ace Extreme, Bezdrátová BT, RF 2.4GHz, černá
Kód: ED1663061Související produkty
TRUST myš Bayo+ Ergonomická vertikální myš, Bezdrátová, černá
Skladem
(55 KS)
1 053,72 Kč bez DPH
1 275 Kč
TRUST myš Mydo tichá bezdrátová myš, optická, USB, černá
Skladem
(19 KS)
338,84 Kč bez DPH
410 Kč
HP Z3700 Dual Black Wireless Mouse EURO - bezdrátová myš
Skladem
(43 KS)
380,99 Kč bez DPH
461 Kč
Logitech Wireless Mouse M650 L Signature, graphite
Skladem
(17 KS)
710,74 Kč bez DPH
860 Kč
TRUST myš Mydo tichá bezdrátová myš, optická, USB, zelená
Skladem
(24 KS)
338,84 Kč bez DPH
410 Kč
Genius NX-7009 Myš, bezdrátová, optická, 1200DPI, 3 tlačítka, Blue-Eye senzor, USB, černá
Skladem
(6 ks)
140,50 Kč bez DPH
170 Kč
Logitech Wireless Mouse Lift for Business, graphite / black
Skladem
(15 KS)
1 033,88 Kč bez DPH
1 251 Kč
Detailní popis produktu
ASUS ROG Harpe Ace Extreme
Otevřete nové možnosti s ROG Harpe Ace Extreme – bezdrátová 47gramová karbonová myš a mistrovská kombinace výkonu nové generace, precizního inženýrství a designu schváleného pro esporty. To, co ovládáte, není jen doplněk, ale umělecké dílo.
Vyzkoušejte optimální odezvu a konzistenci bezdrátového připojení při frekvenci bezdrátového hlášení až 8000 Hz. Připojte příslušenství jakýmkoli způsobem, který nejlépe vyhovuje vaší sestavě, abyste využili tohoto mimořádného zvýšení výkonu.


Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
| Software | Armoury Crate |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 42000 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrychlení | 50 G |
| Maximální rychlost | 750 IPS |
| Ovládání | |
| Switch | ROG 100M Optical Micro Switch |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Obnovovací frekvence | Až 8000 Hz |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | ARGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| ROG Polling Rate Booster | |
| Obnovovací frekvence | - 4000 Hz při drátovém připojení - 8000 Hz při RF 2.4 GHz připojení |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 127,5 x 63,7 x 39,6 mm |
| Váha myši | 47 g |
Co je v krabici
1x Omni Receiver (USB Dongle pro 2 zařízení)
1x ROG Polling Rate Booster
1x Wireless Receiver Extender
1x ROG Paracord 2m Kabel
1x Pouzdro na myš
1x Stojan
Kód produktu: ED1663061
Part no.: 90MP03U0-BMUA00
EAN: 4711387567715
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši bezdrátové |
|---|---|
| EAN: | 4711387567715 |
| Druh myši: | Optická |
| Rozhraní myši: | Drátová USB, Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle |
| Specifikace myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
TRUST Myš PRIMO WIRELESS MOUSE MATT BLACK, USB, bezdrátová
Skladem
(55 KS)
170,25 Kč bez DPH
206 Kč
ASUS myš ROG SPATHA X (P707), bezdrátová, černá
Skladem
(63 KS)
2 628,10 Kč bez DPH
3 180 Kč
Logitech myš M325S Malá bezdrátová myš, stříbrná, EMEA
Skladem
(6 KS)
595,04 Kč bez DPH
720 Kč
ZDARMAZDARMA
HyperX Pulsefire Haste 2 Core Wireless White Gaming Mouse - Myš
Skladem
(39 KS)
1 321,49 Kč bez DPH
1 599 Kč
ASUS myš ROG STRIX IMPACT III Wireless Moonlight White
Skladem
(6 KS)
1 704,96 Kč bez DPH
2 063 Kč
