ASUS ExpertBook B3/B3405CVA-LY0075X/i3-1315U/14''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Gray/2R
Kód: 185-B3405-LY0075XDetailní popis produktu
ASUS ExpertBook B3 (B3405CVA-LY0075X)
- klávesa Copilot
- armádní standard MIL-STD 810H
- certifikace TCO
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Neurální procesor: Intel® AI Boost
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka čipových karet: ano
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, LED podsvícení, 300 nitů, 60Hz, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: Audio by Dirac; mikrofon
Web kamera: 1080p FHD s IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace:
- WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 22 + Bluetooth® 5.4)
- WWAN (podpora 4G LTE)
Porty USB:
- 2x USB 3.2 Gen 1 typu A
- 2x USB 3.2 Gen 2 typu C s podporou zobrazení/napájení (Power Delivery)
Další porty:
- 1x HDMI 2.1 TMDS
- 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
- 1x RJ45 Gigabit Ethernet
- 1x čtečka microSD karet
- 1x čtečka čipových karet
- 1x slot pro SIM kartu
- 1x bezpečnostní slot Kensington Nano (6x2,5mm)
Baterie: 50Wh, 3S1P, tříčlánková Li-pol
Napájení: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečení: ochrana a zabezpečení HDD heslem uživatele, ochrana heslem uživatele při zavádění systému BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, uživatelské heslo pro nastavení BIOSu, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), snímač otisků prstu integrovaný se zapínacím tlačítkem, Kensington Nano Security Slot™
Barva: Gentle Grey
Rozměry: 315,1x226,8x18,9-19mm
Hmotnost: cca 1,47kg
Záruka: 2 roky
Stránky výrobce:
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Kód produktu: 185-B3405-LY0075X
Part no.: B3405CVA-LY0075X
EAN: 4711387948132
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ExpertBook |
|---|---|
| EAN: | 4711387948132 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Express card: | Ne |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,47 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Model: | B3405CVA-LY0075X |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook B3 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Typ CPU: | Intel Core i3 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WiDi: | Ne |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Asus |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Datové sítě: | 4G LTE |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 226,8 |
| Šířka (mm): | 315,1 |
| Hloubka (mm): | 19 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i3-1315U |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 50 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
