ASROCK zdroj PRO-750B, 750W, 80Plus Bronze, 120 mm, ATX 3.1
Kód: ED1883067Související produkty
VeinX case Chant CH25M Micro Tower, bez zdroje, 1x USB-C, 2x USB3.0, 1x USB2.0, černá
Skladem
(99 KS)
416,53 Kč bez DPH
504 Kč
ASUS case PROART PA602 WALNUT WOOD RETRO METAL, Mid Tower, hnědá
Skladem
(23 KS)
5 112,40 Kč bez DPH
6 186 Kč
ZDARMAZDARMA
DEEPCOOL Case CG530 4F, ATX, Průhledná bočnice, černá
Skladem
(99 KS)
1 214,05 Kč bez DPH
1 469 Kč
CHIEFTEC skříň Mesh Series/uATX, CT-01B, Black, USB 3.0
Skladem
(20 KS)
875,21 Kč bez DPH
1 059 Kč
Detailní popis produktu
ASRock PRO-750B
- Certifikace 80 PLUS BRONZE
- ATX3.1
- Nízká hlučnost 120mm ventilátoru
- Spolehlivá 3letá záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x (450mm + 120mm + 120mm) + 1x (450mm + 120mm Molex + 120mm Molex) |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Kód produktu: ED1883067
Part no.: PRO-750B
EAN: 4711581491724
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 4711581491724 |
| Formát zdroje: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pro základní desku: | ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Výkon zdroje (W): | 750 |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 850W PS850G, 92mm, Plně modulární, Gold Cybenetics, ATX 3.1, černá
Skladem
(15 KS)
2 112,40 Kč bez DPH
2 556 Kč
ZDARMAZDARMA
THERMALTAKE zdroj 650W Smart BX3, 120mm, 80+ Bronze, černá
Skladem
(80 KS)
1 252,07 Kč bez DPH
1 515 Kč
Cooler Master zdroj Elite NEX W500 230V, 120mm, 80+ White
Skladem
(55 KS)
990,08 Kč bez DPH
1 198 Kč
CHIEFTEC zdroj Smart Series, GPS-500A8, 500W, Active PFC, retail
Skladem
(13 KS)
857,85 Kč bez DPH
1 038 Kč
DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 450W PF450L, 120mm, 80+, černá
Skladem
(77 KS)
645,45 Kč bez DPH
781 Kč
ZDARMAZDARMA
Cooler Master zdroj MWE Gold 550W V3, 120mm, 80+ Gold, ATX 3.1
Skladem
(99 KS)
1 195,87 Kč bez DPH
1 447 Kč
Cooler Master zdroj Elite NEX W700 230V, 120mm, 80+ White, mesh
Skladem
(99 KS)
943,80 Kč bez DPH
1 142 Kč
Cooler Master zdroj ELITE Gold 1000W FM, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1
Skladem
(88 KS)
2 123,97 Kč bez DPH
2 570 Kč
ZDARMAZDARMA
Cooler Master zdroj MWE White 750W V2, 120mm, 80+ Bronze
Skladem
(29 KS)
1 424,79 Kč bez DPH
1 724 Kč
