ASROCK zdroj PRO-650B, 650W, 80Plus Bronze, 120 mm, ATX 3.1
Kód: ED1883066Související produkty
MSI MPG GUNGNIR 110R/Midi Tower/Transpar./Bílá
Na dotaz (není skladem)
2 587,60 Kč bez DPH
3 131 Kč
ZDARMAZDARMA
Počítačová skříň Natec HELIX USB-C/Micro ATX/Černá
Skladem
(20 ks)
598,35 Kč bez DPH
724 Kč
MSI MAG PANO M100R PZ/Micro ATX/Transpar./Bílá
Na dotaz (není skladem)
2 100,83 Kč bez DPH
2 542 Kč
MSI MAG PANO 100R PZ/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
2 690,08 Kč bez DPH
3 255 Kč
Detailní popis produktu
ASRock PRO-650B
- Certifikace 80 PLUS BRONZE
- ATX3.1
- Nízká hlučnost 120mm ventilátoru
- Spolehlivá 3letá záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 650 W |
| MTBF hodin | 100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x (450mm + 120mm + 120mm) + 1x (450mm + 120mm Molex + 120mm Molex) |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Kód produktu: ED1883066
Part no.: PRO-650B
EAN: 4711581491649
CORSAIR RM750e PCIe 5.1 80+ GOLD F.MODULAR ATX3.1
Skladem
(9 ks)
2 414,05 Kč bez DPH
2 921 Kč
ASUS TUF Gaming 1200W Gold/1200W/ATX/80PLUS Gold/Modular
Skladem
(4 ks)
4 844,63 Kč bez DPH
5 862 Kč
SEASONIC zdroj 700W Prime TX-700, 80+ TITANIUM Fanless
Na objednávku
5 979,34 Kč bez DPH
7 235 Kč
MSI zdroj MPG A1000GS PCIE5 1000W 80PLUS GOLD m
Na dotaz (není skladem)
4 973,55 Kč bez DPH
6 018 Kč
SEASONIC zdroj 750W FOCUS-GX-750-V4-WHITE - NEW MODEL
Na objednávku
2 766,12 Kč bez DPH
3 347 Kč
CORSAIR SF850/850W/SFX/80PLUS Platinum/Modular/Bulk
Na objednávku
3 666,12 Kč bez DPH
4 436 Kč
