APC NetShelter WX 9U Wall Mount Cabinet
Kód: SWS305279Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWS305279
Part no.: AR109
EAN: 0731304317272
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 19" skříně |
|---|---|
| EAN: | 731304317272 |
| Výška racku (rackové skříně): | 9U |
| Šířka racku (rackové skříně): | 60 cm |
| Hloubka racku (rackové skříně): | 40 až 49 cm |
| Typ (rackové skříně): | Montáž na zeď |
| Výrobce (rackové skříně): | APC |
| GPSR: | Schneider Electric CZ, s.r.o.;U Trezorky 921/2,158 00,Praha 5,Česká republika;podpora@schneider-electric.com,+420225382919 |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
