APC NetShelter SX síťová skříň Gen2, 42U, 1991 x 750 x 1070 mm, s vertikálními kabelovými organizéry, černá
Kód: SWSAPC00241Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWSAPC00241
Part no.: AR3140B2
EAN: 0731304753209
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 19" skříně |
|---|---|
| EAN: | 731304753209 |
| Výška racku (rackové skříně): | 42U |
| Šířka racku (rackové skříně): | 75/80 cm |
| Hloubka racku (rackové skříně): | 100 až 109 cm |
| Typ (rackové skříně): | Volně stojící |
| Výrobce (rackové skříně): | APC |
| GPSR: | Schneider Electric CZ, s.r.o.;U Trezorky 921/2,158 00,Praha 5,Česká republika;podpora@schneider-electric.com,+420225382919 |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
