Anténa Maxlink dipol všesměrová 10dBi 2,4GHz, 1m RG174, magnet, RSMA
Code: PNT52916541Related products
Adaptér RF Elements TwistPort pro IsoStation a PrismStation™
Skladem
(23 pcs)
€16,30 excl. VAT
€19,72
Radom J&J Jirous JH-LHG zakrytování pro RBLHG (2pack)
Skladem
(31 pcs)
€68,13 excl. VAT
€82,44
Teltonika úhlová kompaktní mobilní SMA anténa - PR1US450
Na objednávku
€4,24 excl. VAT
€5,13
Delock LoRa Anténa 863 - 928 MHz MHF® 4 samec 1,68 dBi 1.13 15 cm FPC černá samolepící
Na objednávku
€10,88 excl. VAT
€13,16
Adaptér RF Elements TwistPort hliníkový, pro RouterBOARD
Skladem
(26 pcs)
€27,98 excl. VAT
€33,86
Ubiquiti RAD-RD3 - radomový kryt pro RD-5G34
Na dotaz (není skladem)
€69,01 excl. VAT
€83,50
Product detailed description
Všesměrová anténa 10dBi dodávaná s magnetickým stojánkem a 1m dlouhým kabelem zakončeným konektorem RSMA male. Anténa je vhodná pro vybudování vnitřní sítě v domácnosti.Technická specifikace:
| Parametr | Hodnota |
| Frekvence | 2,4 Ghz |
| Polarizace | vertikální |
| Zisk | 10 dBi |
| Vyzařovací úhly ( H / V ) | 360° / 10° |
| Konektor | RSMA male |
| Délka VF kabelu | - |
| VSWR | < 1,9 |
| Impedance | 50 Ω |
| Předozadní poměr | - |
| Rozměry | 500 x ⌀ 12 mm |
| Hmotnost | 0,1 Kg |
| Montážní sada pro stožár | - |
| Obsah balení | stojánek s 1m kabelem a neodnímatelnou anténou |
Kód produktu: PNT52916541
Part no.: 01-VS-MD10
EAN: 52916541
Additional parameters
| Category: | Antény |
|---|---|
| EAN: | 52916541 |
| Dodavatel: | PENTA CZ s.r.o |
Ubiquiti AMO-3G12 - airMAX všesměrová 2x2 MIMO 3,5GHz, 12dBi
Na dotaz (není skladem)
€115,21 excl. VAT
€139,41
FREEFREE
MikroTik 915_Omni_antenna - LoRa Omni Antena Kit 6.5dBi 900-928MHz, SMA Female
Na dotaz (není skladem)
€34,21 excl. VAT
€41,40
Nástroj RF Elements Inbus klíč z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli - 5mm Radius
Skladem
(26 pcs)
€1,25 excl. VAT
€1,51
Teltonika dvoupásmová magnetická SMA anténa - PR1KRD30
Na objednávku
€5,59 excl. VAT
€6,76
