Adata XPG VALOR AIR/Midi Tower/Transpar./Černá
Kód: 2032042Související produkty
Detailní popis produktu
Model:ADATA XPG VALOR AIR
Typ: Mid-Tower
Barva: Černá
Rozměry: 210 x 460 x 371 mm (ŠxVxH)
Typ zdroje: Bez zdroje
Podporuje základní desky:Mini-ITX, Micro-ATX, ATX
Maximální velikost chladiče CPU: 166 mm
Maximální délka VGA karty: 335 mm
Externí vstupy a výstupy:
- 2x USB 3.2
- 1x 3.5mm audio/mic combo jack
Podporované chlazení :
- Přední ventilátory: 3 x 120 mm , 2 x 140 mm
- Horní ventilátory: 2 x 120 mm , 2 x 140 mm
- Zadní ventilátory:1 x 120 mm
- Přední radiátor:360 / 280 / 240 mm
- Horní radiátor: 240 mm
- Zadní radiátor:120 mm
Stránka výrobce:
Ocenění:
Recenze:
Ocenění:
The Best PC Tower Cases in 2024 | PCMag
Kód produktu: 2032042
Part no.: VALORAIRMT-BKCWW
EAN: 4711085937520
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 4711085937520 |
| Audio na předním panelu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka skříně (mm): | 371 |
| Šířka skříně (mm): | 210 |
| Transparentní bočnice: | Ano |
| Typ skříně: | Midi Tower |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Výška skříně (mm): | 460 |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm |
| Vrchní ventilátory (celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 6 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Adata XPG VALOR AIR |
| Předinstalované ventilátory: | 4 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
