ADATA XPG case VALOR MESH Mid-Tower, bez zdroje, 4x 120mm Fan, Černá
Kód: ED748454Související produkty
ASUS zdroj 1200W ROG LOKI SFX-L GAMING, 120 mm, Plně Modulární, 80+ Titanium, ARGB, SFX-L
Skladem
(11 KS)
7 029,75 Kč bez DPH
8 506 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP HYPER 80+ PRO/650W/ATX 3.1/80PLUS Bronze 230V/Bulk
Na objednávku
869,42 Kč bez DPH
1 052 Kč
CORSAIR zdroj, RM750-80 PLUS Gold (ATX, 750W, Modular), bílá
Skladem
(1 KS)
2 540,50 Kč bez DPH
3 074 Kč
GIGABYTE zdroj P550SS, 550W, 80+ Silver, 120mm, ATX 3.0, černá
Skladem
(99 KS)
740,50 Kč bez DPH
896 Kč
ZDARMAZDARMA
ASUS zdroj Prime 650W Bronze,135mm, 80 Plus Bronze
Skladem
(99 KS)
1 287,60 Kč bez DPH
1 558 Kč
Detailní popis produktu
XPG Valor Mesh
XPG VALOR MESH je kompaktní, vysoce kompatibilní pouzdro s esy access ocelovým předním panelem a 3mm bočním panelem z tvrzeného skla. Dodává se se čtyřmi předinstalovanými 120mm ventilátory a podporuje celkem až šest ventilátorů pro vynikající proudění vzduchu a chlazení. Magnetický přední panel usnadňuje vstup a čištění systému ze všech stran
Odnímatelný magnetický přední panel z dírkované oceli a filtr, který lze rychle a pohodlně čistit. 3mm boční panel z tvrzeného skla, který je výstavní skříní vašich komponent XPG.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Vertikální | 1x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Combo port |
| USB 3.2 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 360 / 280 / 240 mm |
| Vrchní část | 240 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm 2x 140 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm 2x 140 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 166 mm |
| Maximální délka GPU | Maximálně: 335 mm S předními ventilátory: 305mm |
| Maximální délka zdroje | 180 mm |
| Prachové filtry | |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 460 x 210 x 371 mm |
| Váha | 5,1 kg |
Co je v krabici
4x 120mm Ventilátor
Kód produktu: ED748454
Part no.: VALORMESHMT-BKCWW
EAN: 4711085937544
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 4711085937544 |
| Barva skříně: | Černá |
| Počet pozic 2.5" (SSD): | 2 |
| Počet pozic 3.5" (HDD): | 2 |
| Provedení skříně: | Midi Tower |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE/Midi Tower/Transpar./Bílá
Skladem
(2 ks)
1 176,03 Kč bez DPH
1 423 Kč
DEEPCOOL Case CH690 DIGITAL WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
Skladem
(10 KS)
1 990,08 Kč bez DPH
2 408 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP CUT593P/Big Tower/Transpar./Bílá
Na objednávku
1 371,90 Kč bez DPH
1 660 Kč
Cooler Master case MasterFrame 600 Mesh Silver ARGB, Průhledná bočnice, ATX, 2x 200mm ARGB Fan, 1x 120mm ARGB Fan, Šedá
Skladem
(18 KS)
3 319,01 Kč bez DPH
4 016 Kč
ZDARMAZDARMA
THERMALTAKE Case View 270 Plus TG ARGB, ATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm ARGB Fan, černá
Skladem
(99 KS)
1 492,56 Kč bez DPH
1 806 Kč
