ADATA SSD 240GB Ultimate SU650SS 2,5" SATA III 6Gb/s (R:520/ W:450MB/s)
Kód: ED414809Související produkty
Detailní popis produktu
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Kapacita | 240 GB |
| Faktor formy | 2.5" |
| NAND Flash | 3D NAND |
| Rozmery (D x Š x V) | 100.45 x 69.85 x 7 mm |
| Hmotnosť | 59.5g |
| Rozhranie | SATA 6 Gb/s |
| Sekvenčný výkon R/W (max.) | Až 520 / 450 MB/s * Skutočný výkon sa môže líšiť v závislosti od dostupnej kapacity SSD, hardvérových a softvérových komponentov systému a ďalších faktorov |
| Prevádzková teplota | 0°C - 70°C |
| Teplota skladovania | -40°C - 85°C |
| Odolnosť voči nárazom | 1500G / 0.5 ms |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Záruka | 3 roky |
.
Kód produktu: ED414809
Part no.: ASU650SS-240GT-R
EAN: 4713218461162
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SSD disky SATA |
|---|---|
| EAN: | 4713218461162 |
| Formát: | 2.5" |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Typ disku: | SSD |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| SSD Kapacita (GB): | 240 |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 100 TBW |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
