ADATA Flash Disk 64GB UC300, USB-C 3.2, černo-zelená
Kód: ED748574Související produkty
ADATA Flash Disk 32GB UC300, USB-C 3.2, černo-zelená
Skladem
(14 KS)
190,91 Kč bez DPH
231 Kč
VERBATIM Store 'n' Go Dual Drive 32GB USB 3.0/USB-C
Skladem
(2 ks)
312,40 Kč bez DPH
378 Kč
VERBATIM Store 'n' Go Dual Drive 64GB USB 3.0/USB-C
Skladem
(2 ks)
425,62 Kč bez DPH
515 Kč
SanDisk Flash Disk 512GB Ultra Dual Drive Go, USB-C 3.2, modrá
Skladem
(12 KS)
1 990,91 Kč bez DPH
2 409 Kč
Detailní popis produktu
Adata Flash disk UC300
Nezáleží na tom, zda je otočena vzhůru nohama nebo pravou stranou nahoru, vždy jej zapojíte správně pomocí konektoru USB Type-C. A co víc, USB Type-C je kompatibilní s celou řadou zařízení, od počítačů, notebooků, chytrých telefonů až po tablety pro bezproblémové používání.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB-C 3.2 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 64 GB |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 63 x 20 x 10 mm |
| Váha | 7 g |
Kód produktu: ED748574
Part no.: ACHO-UC300-64G-RBK/GN
EAN: 4711085939128
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB-C |
|---|---|
| EAN: | 4711085939128 |
| Verze USB: | USB Type-C |
| Kapacita uložiště: | 64 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Flashdisk Sandisk Ultra® Dual Drive Luxe USB Type-C™ 512 GB
Skladem
(50 ks)
2 217,36 Kč bez DPH
2 683 Kč
Transcend ESD310C 1TB, External SSD, USB 10Gbps, Type C/A
Skladem
(12 ks)
5 588,43 Kč bez DPH
6 762 Kč
SanDisk Flash Disk 512GB Ultra Dual Drive Go, USB-C 3.2, fialová
Skladem
(16 KS)
1 990,91 Kč bez DPH
2 409 Kč
SanDisk Flash Disk 512GB DJ, USB-A/USB-C, R:1000MB/s, W:900MB/s
Skladem
(20 KS)
2 333,88 Kč bez DPH
2 824 Kč
Flashdisk Sandisk Ultra® Dual Drive Luxe USB Type-C™ 256 GB
Skladem
(50 ks)
1 215,70 Kč bez DPH
1 471 Kč
Flashdisk Sandisk Ultra® Dual Drive Luxe USB Type-C™ 128 GB
Skladem
(50 ks)
732,23 Kč bez DPH
886 Kč
