ADATA Flash Disk 64GB C906, USB 2.0, bílá
Kód: ED748555Související produkty
Transcend 4GB JetFlash 350, USB 2.0 flash disk, černý
Skladem
(16 ks)
253,72 Kč bez DPH
307 Kč
Transcend 32GB JetFlash 350, USB 2.0 flash disk, černý
Skladem
(3 ks)
320,66 Kč bez DPH
388 Kč
ADATA Flash Disk 32GB UV240, USB 2.0 Dash Drive, červená
Skladem
(3 KS)
178,51 Kč bez DPH
216 Kč
Detailní popis produktu
Adata Flash disk C906
C906 je novinkou v rodině USB flash disků ADATA Classic Series a zachovává si stejný klasický vzhled jako jeho předchůdce. C906, dostupný ve 4 barvách, zachycuje podstatu moderního designu a představuje celkový styl minimalismu s nádechem městského kouzla, díky čemuž je nejen praktickým úložným zařízením, ale také módním doplňkem, který vypovídá o vaší individualitě.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 64 GB |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 58 x 18 x 10 mm |
| Váha | 9 g |
Kód produktu: ED748555
Part no.: AC906-64G-RWH
EAN: 4711085945518
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB 2.x |
|---|---|
| EAN: | 4711085945518 |
| Verze USB: | 2.0 |
| Kapacita uložiště: | 64 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
Transcend 8GB JetFlash 600, USB 2.0 flash disk, MLC, černo/zelený, LED indikace, vysokorychlostní, 32MB/s R, 12MB/s W
Na objednávku
862,81 Kč bez DPH
1 044 Kč
Transcend 16GB JetFlash 380S, USB 2.0/micro USB flash disk, OTG, malé rozměry, stříbrně obarvený kov
Na objednávku
191,74 Kč bez DPH
232 Kč
