ADATA Flash Disk 32GB UR350, USB 3.2 Dash Drive, kov černá
Kód: ED748468Související produkty
ADATA Flash Disk 128GB UE800, USB 3.2 USB-C, Elite drive, šedá
Skladem
(17 KS)
1 077,69 Kč bez DPH
1 304 Kč
Transcend ESD310C 512GB, External SSD, USB 10Gbps, Type C/A
Skladem
(45 ks)
3 052,07 Kč bez DPH
3 693 Kč
Transcend ESD310C 256GB, External SSD, USB 10Gbps, Type C/A
Skladem
(2 ks)
1 816,53 Kč bez DPH
2 198 Kč
Flashdisk Sandisk Ultra® Dual Drive Luxe USB Type-C™ 512 GB
Skladem
(50 ks)
2 217,36 Kč bez DPH
2 683 Kč
SanDisk Flash Disk 512GB Ultra Dual Drive Go, USB-C 3.2, fialová
Skladem
(16 KS)
1 990,91 Kč bez DPH
2 409 Kč
SanDisk Flash Disk 512GB Ultra Dual Drive Go, USB-C 3.2, modrá
Skladem
(12 KS)
1 990,91 Kč bez DPH
2 409 Kč
Detailní popis produktu
Adata UR350 32GB
UR350 je vyroben z kovového materiálu pro texturované tělo. Proces balení COB použitý při jeho výrobě umožňuje lehké 3,5gramové šasi a unibody design bez uzávěru, který je odolný vůči vodě, nárazům a prachu.
Jednoduchý aerodynamický design UR350 je vyroben z kovového materiálu, leštěného do niklového odstínu, který vyzařuje kvalitu. Detail poskytovaný doplňkovými materiály dále podtrhuje kombinaci módy a technologie. Unibody design bez čepice dělá ztracené čepice minulostí.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB 3.2 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 32 GB |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 31.9 x 12 x 5.7mm |
| Váha | 3.5 g |
Kód produktu: ED748468
Part no.: UR350-32G-RSR/BK
EAN: 4711085945112
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB-C |
|---|---|
| EAN: | 4711085945112 |
| Verze USB: | 3.2 |
| Kapacita uložiště: | 32 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ADATA Flash Disk 32GB UC300, USB-C 3.2, černo-zelená
Skladem
(14 KS)
190,91 Kč bez DPH
231 Kč
Transcend ESD310C 1TB, External SSD, USB 10Gbps, Type C/A
Skladem
(12 ks)
5 588,43 Kč bez DPH
6 762 Kč
SanDisk Flash Disk 256GB Ultra Dual Drive Go, USB-C 3.2, Černá
Skladem
(99 KS)
1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč
VERBATIM Store 'n' Go Dual Drive 64GB USB 3.0/USB-C
Skladem
(2 ks)
425,62 Kč bez DPH
515 Kč
