Acer TravelMate P4 14 (TMP414-53RN) i5-1335U/16GB/1TB SSD/14"/LTE/školní notebook/Win11 Pro EDU/modrá
Kód: SWSACP00459Detailní popis produktu
TravelMate P4 Spin 14 (TMP414RN-53-TCO-57P3) - Windows 11 Professional 64-bit EDU - Intel® Core™ i5-1335U - 16 GB DDR4 Memory + N (up to 2x 32 GB) - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - Micro SD card reader - 14" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare Touch with Wacom AES 1.0 Pen garaged in body - Intel® Iris® Xe Graphics - WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2 - FHD IR USB TNR Camera with 2Mic. and Camera shutter - Backlight KB - Fingerprint Reader - Smart Card reader - LTE modem EM060K-GL - 2x USB 3.2 Gen1 - 2x USB Type-C port USB4® 40Gbps / Display port over USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W with USB Type-C docking support - HDMI 2.1 - RJ-45 - TPM chip 2.0 - Acer Dust Defender - 65Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C Adapter PCR50% TCO9.0 - MIL-STD 810H certification - TCO certified - Slate Blue - Aluminium LCD cover + Magnesium-Aluminium KB cover (convertible laptop) Popis výrobku Acer TravelMate P4 Spin 14 TMP414RN-53-TCO - 14" - Intel Core i5 - 1335U - 16 GB RAM - 1.024 TB SSD - WWAN LTE - česká/slovenská Typ výrobku Notebook - 2-v-1 - překlopitelný design Operační systém Win 11 Pro Education Procesor Intel Core i5 (13. generace) - 1335U / 1.3 GHz, až 4.6 GHz / 12 MB Mezipaměť Paměť 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) Úložiště 1.024 TB SSD - NVMe Obrazovka 14" dotyková obrazovka 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - matný Grafická karta Grafika Intel Iris Xe Graphics Vstupní zařízení Digitizér, digitální pero Klávesnice Česká/slovenská Podsvícení klávesnice Ano (bílé) Integrovaná webkamera Ano Sítě 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet Bezdrátová širokopásmová (WWAN) WWAN LTE Poskytovatel služby Služba není zahrnuta Baterie Až 16 hodiny Vlastnosti RGB snímač, Time of Flight (ToF) Zabezpečení Čtečka otisků prstů, čtečka chytrých karet Barva Slídově modrá Rozměry (ŠxHxV) 31.9 cm x 22.9 cm x 1.89 cm Váha 1.48 kg Lokalizace Region: Česká republika Normy pro životní prostředí TCO Certified Notebooks 9 Uhlíková stopa 380 emise uhlíku v kg Specifická absorpční rychlost (SAR) 1.14 W/kg (head) ¦ 1.14 W/kg (body) ¦ 1.14 W/kg (končetina) Záruka výrobce Omezená záruka - 2 roky - přivézt ¦ Mezinárodní cestovní záruka - 1 rokKód produktu: SWSACP00459
Part no.: NX.B26EC.004
EAN: 4711474231635
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Travelmate |
|---|---|
| EAN: | 4711474231635 |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Provedení (NTB): | Konvertibilní |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Hmotnost (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| GSM modem (NTB): | 4G/LTE |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ano |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ano |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Barva víka (NTB): | Modrá |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| TPM chip (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 1 |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 4 |
| Podpora AI: | Ne |
| Thunderbolt (NTB): | Ano |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Replikátor portů (NTB): | Ano |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Konvertibilní display (NTB): | Ano |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Zařízení 2v1 (NTB): | Ne |
| Vnitřní barva (NTB): | Černá |
| USB-C: | Ano |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Core i5 |
| Velikost paměti (NTB): | 16 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 1 TB |
| Operační systém (NTB): | Windows 11 Pro Education |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 14" |
| Výrobce (NTB): | Acer |
| Baterie - počet článků (NTB): | Nespecifikováno |
| Seriový port (NTB): | Ne |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
