Acer Predator Helios 18 AI/PH18-I71-90AJ/U9-290HXP/18''/4K/192GB/4TB/RTX 5090/W11P/Black/2R
Kód: 18701911290AJDetailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Acer Predator Helios 18 AI PH18-I71-90AJ
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 9 processor 290HX Plus
Paměť: 4x 48GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 4 / 0
Pevný disk: 2048GB PCIe NVMe SED SSD PMP5 + 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Displej: 18" WQUXGA 3840x2400 16:10 IPS Anti-Glare 120Hz DCI-P3 100% 1000nits Support DDS, HDR 1000, Low blue, Mini LED
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 24G-GDDR7 (4C*768*8*8)_KIT
Audio: 6 Reproduktorů
Web kamera: FHD IR TNR Kamera
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano, SD
Optická mechanika: Ne
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer 1750x + BT 5.4 LE
Porty USB:
- 2x USB Type-C port supporting: Thunderbolt™ 5 / USB 3.2 Gen 2x2 (up to 20 Gbps) / DisplayPort 2.1 over USB-C via dGPU / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
- 2x USB 3.2 Gen2
- 1x USB 3.2 Gen1
Další porty:
- HDMI 2.1
- RJ-45
Baterie: 99Wh Li-Ion
Napájení: 400W
Barva: Černá
Rozměry: 401 x 307,9 x 29,55mm
Hmotnost: 3,50kg
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 18701911290AJ
Part no.: NH.U3GEC.003
EAN: 18701911290AJ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Predator |
|---|---|
| EAN: | 18701911290AJ |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlišení: | 3840x2400 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost: | Těžší nad 3 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 3,50 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Model: | PH18-I71-90AJ |
| Modelová řada: | Acer Predator Helios 18 AI |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5090 24 GB |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť RAM (GB): | 192 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Acer |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Velikost paměti VGA (GB): | 24 |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - max. velikost (GB): | 192 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 18 |
| Počet jader CPU: | 24 |
| Kapacita disku: | 4TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,7 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 400 |
| Počet paměti RAM: | 192GB (4x 48GB) |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 29,55 |
| Šířka (mm): | 401 |
| Hloubka (mm): | 307,9 |
| Přesný model CPU: | U9-290HXP |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,5 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 99 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1000 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
