Acer Nitro V 17 AI/ANV17-41-R3A0/R7-260/17,3''/FHD/16GB/1TB/RTX 5050/W11H/Black/2R
Kód: 187019113R3A0Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R3A0
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 7 260 - NPU AMD Ryzen
NPU: 16 Tops
Paměť: 2x 8GB DDR5
Pevný disk: 1TB PCIe NVMe SSD PM4; N (M.2)
Displej: 17,3" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 144Hz
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps
Audio: 2 reproduktory
Web kamera: HD TNR Kamera
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano, microSD
Optická mechanika: Ne
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3
Porty USB:
- 1x USB Type-C port supporting: USB4™ 40Gbps / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
- 2x USB 3.2 Gen2
- 1x USB 3.2 Gen1
Další porty:
- HDMI 2.1
- RJ-45
Baterie: 76Wh Li-Ion
Napájení: 135W
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 400,9 x 275,6 x 23,40 - 24mm
Hmotnost: 2,71kg
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 187019113R3A0
Part no.: NH.QYSEC.003
EAN: 187019113R3A0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nitro |
|---|---|
| EAN: | 187019113R3A0 |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlišení: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 2,71 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Model: | ANV17-41-R3A0 |
| Modelová řada: | Acer Nitro V 17 AI |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 144 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Acer |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 17,3 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,8 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 135 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 24 |
| Šířka (mm): | 400,9 |
| Hloubka (mm): | 275,6 |
| Přesný model CPU: | R7-260 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
