Acer Nitro V 16S/ANV16S-71-9375/9-270H/16''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R
Kód: 187019113937ADetailní popis produktu
Acer Nitro V 16S ANV16S-71-9375
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ 9 processor 270H
Paměť: 2x 16GB DDR5
Pevný disk: 1TB PCIe NVMe SSD PM4; N (M.2)
Displej: 16" WQXGA 2560x1600 16:10 IPS Anti-Glare 180Hz sRGB 100% 400nits Support DDS
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps MUX Switch
Audio: 2 reproduktory
Web kamera: HD TNR Kamera
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano, microSD
Optická mechanika: Ne
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1650i + BT 5.2
Porty USB:
- 1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
- 2x USB 3.2 Gen2
- 1x USB 3.2 Gen1
Další porty:
- HDMI 2.1
- RJ-45
Baterie: 76Wh Li-Ion
Napájení: 135W
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 357,7 x 264 x 19,95mm
Hmotnost: 2,10kg
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 187019113937A
Part no.: NH.QXDEC.001
EAN: 4711474690685
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nitro |
|---|---|
| EAN: | 4711474690685 |
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlišení: | 2560x1600 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 2,10 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Model: | ANV16S-71-9375 |
| Modelová řada: | Acer Nitro V 16S |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 180 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť RAM (GB): | 32 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Typ CPU: | Intel Core 9 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Značka: | Acer |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,7 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 135 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výška (mm): | 19,95 |
| Šířka (mm): | 357,7 |
| Hloubka (mm): | 264 |
| Přesný model CPU: | 9-270H |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,8 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
