Acer Nitro V 15 (ANV15-52-58GM) i5-13420H/16GB/1TB SSD/RTX 5060 8GB/herní notebook/15,6" FHD IPS 165Hz/ESHELL Linux /černá
Kód: SWSACP00481Detailní popis produktu
Acer Nitro V 15 (ANV15-52-58GM) - ESHELL Linux (Boot-up only) - Intel® Core™ i5-13420H - 8 GB DDR4 Memory + 8 GB DDR4 Memory (up to 2x 16GB) - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps - Wifi 6 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.1 - HD TNR Camera with 2Mic. - Amber backlight KB - 3x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C: USB 3.2 gen2 (up to 10 Gbps) - DisplayPort over USB-C - Thunderbolt™ 4 - USB charging 5 V; 3 A - DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan system - 76Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Obsidian black Procesor Výrobce procesoru Intel® Typ procesoru Core™ i5 Model procesoru i5-13420H Rychlost procesoru 2,10 GHz Jádro procesoru 8jádrový Procesor Generation 13. gen Vlákna procesoru 12 Zobrazení a grafika Výrobce grafického řadiče NVIDIA® Dostupnost grafické paměti Vyhrazená Hodiny GPU Boost do 1695 MHz Maximální grafický výkon do 75 W Velikost obrazovky 39,6 cm (15,6") Typ obrazovky Aktivní matricový TFT LCD Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný) Technologie In-plane Switching (IPS) Dotyková obrazovka Ne Rozlišení obrazovky 1920 x 1080 Standardní obnovovací frekvence 165 Hz Poměr stran 16:9 Paměť Celková instalovaná systémová paměť 16 GB Technologie systémové paměti DDR4 SDRAM Úložiště Celková kapacita jednotky SSD 1 TB Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0 SSD Form Factor M.2 Síť a komunikace Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax Technologie Ethernet Gigabit Ethernet Standard Bluetooth Bluetooth 5.1 nebo vyšší Integrovaná zařízení Mikrofon Ano Čtečka otisků prstů ne Počet reproduktorů 2 Rozhraní/porty HDMI Ano Počet HDMI výstupů 1 Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 3 Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 1 Celkový počet portů USB 4 Síť (RJ-45) Ano Vstupní zařízení Typ polohovacího zařízení TouchPad Klávesnice Ano Podsvícení klávesnice Ano Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad Funkce klávesnice Jantarové podsvícení NitroSense Indikátor Caps Lock Indikátor ztlumení mikrofonu Informace o baterii Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion) Max. doba chodu na baterii 8 Hodin Energie baterie 76 Wh Popis napájení Maximální výkon zdroje napájení 135 W Fyzické charakteristiky Výška 23,50 mm Šířka 362,3 mm Hloubka 239,9 mm Hmotnost (přibližná) 2,11 kg Barva výrobku Černá Smíšený Obsah balení Nitro V 15 ANV15-52-58GM Herní Notebook Lithium ION (Li-ion) Baterie Napájecí adaptér Napájecí šňůraKód produktu: SWSACP00481
Part no.: NH.QZ8EC.00B
EAN: 4711474596574
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nitro |
|---|---|
| EAN: | 4711474596574 |
| TPM chip (NTB): | Ne |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 4 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Barva víka (NTB): | Černá |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| Thunderbolt (NTB): | Ne |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Podpora AI: | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| Velikost paměti (NTB): | 16 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 1 TB |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 15" |
| Výrobce (NTB): | Acer |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ne |
| Hmotnost (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Operační systém (NTB): | Linux/Linpus/Eshell |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Procesor (NTB): | Intel Core i5 |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
