Acer Nitro V 15 (ANV15-41-R7DV) Ryzen 5 6600H/16GB/512GB SSD/15,6" FHD IPS/RTX3050 6G/Win11Home/černá
Kód: SWSACP00655Detailní popis produktu
Acer Nitro V 15 (ANV15-41-R7DV) - Windows 11 Home - AMD Ryzen™ 5 6600H - 16 GB DDR5 Memory + N - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + M.2 (SSD) - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 165Hz 300nits - NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6G-GDDR6 (2C*512*16*3) 16Gbps - Wifi 6 802.11ax 2x2 + BT 5.1 - HD TNR Camera with 2Mic. - white backlight KB - 3x USB 3.2 Gen1 - 1x USB Type-C: USB 3.2 Gen2 (up to 10 Gbps) - DisplayPort over USB-C - USB charging 5 V; 3 A - DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - DTS® X: Ultra audio - Dual-fan systém - 57Wh Li-ion battery - 135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50% - Obsidian blackKód produktu: SWSACP00655
Part no.: NH.QPFEC.00P
EAN: 4711474958907
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nitro |
|---|---|
| EAN: | 4711474958907 |
| TPM chip (NTB): | Ne |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 4 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Barva víka (NTB): | Černá |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| Thunderbolt (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Podpora AI: | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 5 |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| Velikost paměti (NTB): | 16 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 512 GB |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 6GB |
| Operační systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 15" |
| Výrobce (NTB): | Acer |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ne |
| Hmotnost (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
