Acer M87-S01MW Projection Screen 70"x70" (1/1) Wall & Ceiling Matt White Manual
Kód: SWS621679
ZDARMAZDARMA
Na objednávku
Možnosti doručení
Projekční plátno Acer 87"(4:3) Model No. M87-S01MW Screen type Wall & Ceiling Manual, Front Projection Aspect ratio 1:01 Projection size (diagonal) 87"(4:3) Projection area 1740mm (W) x 1740mm (H) Projection screen size 1780mm (W) x 18
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
M87-S01MW - 200cm úhlopříčka - formát 4:3 - roletové plátno - bílé - matné (bez stojanu) M87-S01MW Projection Screen 70"x70" (1/1) Wall & Ceiling Matt White Manual Model No. M87-S01MW Screen type Wall & Ceiling Manual, Front Projection Aspect ratio 1:01 Projection size (diagonal) 87"(4:3) Projection area 1740mm (W) x 1740mm (H) Projection screen size 1780mm (W) x 1810mm (H) Screen thickness 0.38mm Maximum height 1915mm from top cover of case to the rod of screen bottom Case size 1885mm x 64mm x 64mm Weight 5.5kg Screen color Matte white
Kód produktu: SWS621679
Part no.: JZ.J7400.002
EAN: 4717276034542
Doplňkové parametry
Kategorie: Promítací plátna rolovací
EAN: 4717276034542
Výrobce (plátna): Acer
Úhlopříčka (plátna): 85" - 105"