Acer Iconia A14 (A14-11MN-A8LU) 14" WUXGA IPS Multi-Touch/ A733 Octa-Core/8GB/256GB/Android 15/ šedá
Kód: SWSACP00602Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWSACP00602
Part no.: NT.LK4EE.008
EAN: 4711121845987
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Acer |
|---|---|
| EAN: | 4711121845987 |
| Úhlopříčka displeje (tablety): | 14" |
| Velikost paměti (tablety): | 8 GB |
| Kapacita (tablety): | 256 GB |
| Slot pro paměťovou kartu (tablety): | Ano |
| 3G/4G modem (tablety): | Ne |
| Bluetooth (tablety): | Ano |
| GPS modul (tablety): | Ano |
| Fotoaparát (tablety): | Ano |
| Kamera pro videohovory (tablety): | Ano |
| Výrobce (tablety): | Acer |
| USB (tablety): | USB-C |
| HDMI výstup (tablety): | Ne |
| Rozlišení (tablety): | 1920x1200 |
| Frekvence procesoru (tablety): | 2 GHz |
| Počet jader procesoru (tablety): | 8 |
| Hmotnost (tablety): | 901 - 1000 g |
| Výdrž baterie dle výrobce (tablety): | až 10 hod |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Zařízení 2v1 (tablety): | Ne |
| Operační systém (tablety): | Android 15.0 |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
