Acer Aspire C24B-GCZN_LUBR35400U ALL-IN-ONE 23,8" IPS LED FHD/ R3 5400U /8GB/512GB SSD/ ESHELL
Kód: SWSACP00585Detailní popis produktu
Aspire C24B-GCZN_LUBR35400U_65W - ESHELL - Ryzen 3 5400U - 512 GB M.2 SSD - 8 GB DDR4 + 2nd free slot - USB kybd & mouse - wifi 6E - BT 5.2 - ultra slim 23,8" Full HD LED display (1920x1080) IPS anit-glare 100Hz - repro - 2M webcam w shutter - HDMI out + DP out, 1xUSB-C + 5xUSB, Acer blue light shield, Acer Flickerless Aspire C24B-GCZN Operating system UEFI Shell CPU and chipset AMD Ryzen™ 3 5400U Processor (4-core/8-thread, 10MB cache, up to 4.0 GHz max boost) with AMD Radeon™ Graphics Memory 8 GB DDR4 3200 MT/S soDIMM Storage 512 GB M.2 2280 PCI-e SSD Display • Touch support: N • Size (Inches): 23.8 • Display max resolution: 1920*1080 • Backlight: LED • Brightness (cd/m2): 250nits • Aspect ratio: 16:9 Audio Built-in stereo speakers Webcam Video conferencing Integrated 2.0 MP Full HD high-sense webcam with stereo microphones Communication WLAN "The wireless frequency bands vary across different countries. Actual performance may differ based on national frequency regulations and legal requirements." Input and output Front/Side I/O connectors • Card reader: N • Audio jack(s): 1 • USB 2.0 Type A port(s): 1 • USB 2.0 Type C port(s): 1 Rear I/O connectors • HDMI port(s) Port 1 HDMI-out 1.4b • DisplayPort (DP) ports: 1 • LAN port(s): 1 • Audio jack(s): 2 • USB 2.0 Type A port(s): 2 • USB 3.2 Gen2 10Gbps Type A port(s): 2 Expansion slot(s) • M.2 slot (for SSD): 1 • M.2 slot (for WLAN): 1 Dimensions and Dimensions weight • 540.40 (W) x 163.22 (D) x 415.51 (H) mm (21.28 x 6.43 x 16.36 inches) Hinge Panel Tiltable from -5° to 20° Power supply Adapter and adapter 120 W AC Adapter System compliance ENERGY STAR® Certification CE FCC CBKód produktu: SWSACP00585
Part no.: DQ.BXGEC.001
EAN: 4711474951885
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 4711474951885 |
| Počet volných paměťových slotů (PC): | 1 |
| Úhlopříčka displeje (All-in-One): | 23-24" |
| Dotykový displej (All-in-One): | Ne |
| Typ povrchu displeje (All-in-One): | Matný |
| Rozlišení (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Typ disku (PC): | SSD |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Podpora AI: | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Výrobce (PC): | Acer |
| Procesor (PC): | AMD Ryzen 3 |
| Velikost paměti (PC): | 8 GB |
| Velikost úložiště (PC): | 512 GB SSD |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Čtečka pam.karet (PC): | Ne |
| Operační systém (PC): | Linux/Linpus/Eshell |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 1 rok/2 roky Carry-in |
| Provedení (PC): | All-in-One |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
