Acer Aspire 17 (A17-51M-31ZG) Core 3 100U/16GB/512GB SSD/17,3" FHD IPS/AI/Win11 Pro/šedá
Kód: SWSACP00340PRDetailní popis produktu
Aspire 17 (A17-51M-31ZG) - Windows 11 Professional 64-bit - Intel® Core™ 3 processor 100U - 16 GB LPDDR5 Memory On Board + N/A - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 17,3" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare - Intel® Graphics - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.2 - FHD USB TNR Camera with 2Mic. - Backlight KB - Finger Print on Touchpad - 2x USB 3.2 Gen1 - USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Display port over USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 50Wh Li-ion battery - 65W 3mm AC Adapter - Steel Gray 17 AL ANO BO Operační systém Windows 11 Professional 64-bit Procesor Výrobce procesoru Intel® Typ procesoru Core™ 3 Model procesoru 100U Rychlost procesoru 1.20 GHz Jádro procesoru Hexa-core (6 Jádro) Zobrazení a grafika Výrobce grafického řadiče Intel® Dostupnost grafické paměti Sdílená Velikost obrazovky 43.9 cm (17.3") Typ obrazovky LCD Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný) Technologie In-plane Switching (IPS) Dotyková obrazovka Ne Rozlišení obrazovky 1920 x 1080 Standardní obnovovací frekvence 60 Hz Poměr stran 16:9 Paměť Celková instalovaná systémová paměť 16 GB Technologie systémové paměti LPDDR5 Úložiště Celková kapacita jednotky SSD 512 GB Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0 SSD Form Factor M.2 Síť a komunikace Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax Technologie Ethernet Gigabit Ethernet Integrovaná zařízení Mikrofon Ano Čtečka otisků prstů Ano Počet reproduktorů 2 Rozhraní/porty HDMI Ano Počet HDMI výstupů 1 Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2 Celkový počet portů USB 3 Síť (RJ-45) Ne Počet portů USB4 1 Vstupní zařízení Typ polohovacího zařízení TouchPad Klávesnice Ano Podsvícení klávesnice Ano Vlastnosti touchpadu Certifikace Microsoft Precision Touchpad Funkce klávesnice Bílé podsvícení Indikátor Caps Lock Indikátor ztlumení mikrofonu Informace o baterii Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion) Max. doba chodu na baterii 12 Hodin Energie baterie 48 Wh Popis napájení Maximální výkon zdroje napájení 65 W Fyzické charakteristiky Hmotnost (přibližná) 2.09 kg Barva výrobku železo Různé Obsah balení Aspire 17 A17-51M-31ZG Notebook Lithium ION (Li-ion) Baterie Napájecí adaptér Napájecí šňůraKód produktu: SWSACP00340PR
Part no.: NX.J02EC.005
EAN: 4711474341815
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aspire |
|---|---|
| EAN: | 4711474341815 |
| TPM chip (NTB): | Ne |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 3 |
| Replikátor portů (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Konvertibilní display (NTB): | Ne |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Zařízení 2v1 (NTB): | Ne |
| Barva víka (NTB): | Šedá |
| Vnitřní barva (NTB): | Šedá |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Thunderbolt (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Podpora AI: | Ano |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Procesor (NTB): | Intel Core 3 |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| Velikost paměti (NTB): | 16 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 512 GB |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Operační systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 17" |
| Výrobce (NTB): | Acer |
| Baterie - počet článků (NTB): | Nespecifikováno |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Seriový port (NTB): | Ne |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ne |
| Hmotnost (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
