Acer Aspire 15 (A15-61M-R3KV) Ryzen 5 8640HS/16GB/512GB SSD/15,6"/ESHELL/šedá
Kód: SWSACP00374Detailní popis produktu
Aspire 15 (A15-61M-R3KV) - ESHELL Linux (Boot-up only) - AMD Ryzen™ 7 8840HS - NPU AMD Ryzen™ AI up to 16 TOPS - 8 GB DDR5 Memory On Board + 8 GB DDR5 Memory - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 15,6" FHD 1920x1080 IPS Anti-Glare 300nits - AMD Radeon™ 780M - Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - FHD USB TNR Camera with 2Mic. - Backlight KB - Finger Print on Touchpad - 2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - 53Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0 - Steel Gray + Steel Gray Aluminium LCD cover Procesor Výrobce procesoru AMD Typ procesoru Ryzen™ 7 Model procesoru 8840HS Rychlost procesoru 3.30 GHz Jádro procesoru 8jádrový Vlákna procesoru 16 Zobrazení a grafika Výrobce grafického řadiče AMD Výrobce grafického řadiče Radeon™ Graphics Dostupnost grafické paměti Sdílená Velikost obrazovky 39.6 cm (15.6") Typ obrazovky LCD Technologie obrazovky displeje ComfyView (matný) Technologie In-plane Switching (IPS) Dotyková obrazovka Ne Rozlišení obrazovky 1920 x 1080 Standardní obnovovací frekvence 60 Hz Poměr stran 16:9 Paměť Celková instalovaná systémová paměť 8 GB Technologie systémové paměti DDR5 SDRAM Úložiště Celková kapacita jednotky SSD 512 GB Rozhraní jednotky SSD PCI Express NVMe 4.0 SSD Form Factor M.2 Síť a komunikace Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax Standard Bluetooth Bluetooth 5.3 nebo vyšší Integrovaná zařízení Mikrofon Ano Čtečka otisků prstů Ano Počet reproduktorů 2 Rozhraní/porty HDMI Ano Počet HDMI výstupů 1 Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2 Celkový počet portů USB 4 Síť (RJ-45) Ne Počet portů USB4 2 Vstupní zařízení Typ polohovacího zařízení TouchPad Klávesnice Ano Podsvícení klávesnice Ano Funkce klávesnice Bílé podsvícení Tlačítko AcerSense Indikátor Caps Lock Indikátor ztlumení mikrofonu Informace o baterii Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion) Max. doba chodu na baterii 12.50 Hodin Energie baterie 53 Wh Popis napájení Maximální výkon zdroje napájení 65 W Hmotnost (přibližná) 1.62 kg Barva výrobku železo Obsah balení Aspire 15 A15-61M-R3KV Notebook Lithium ION (Li-ion) Baterie Napájecí adaptér Napájecí šňůraKód produktu: SWSACP00374
Part no.: NX.JDHEC.005
EAN: 4711474479471
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aspire |
|---|---|
| EAN: | 4711474479471 |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Barva víka (NTB): | Šedá |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 5 |
| Velikost paměti (NTB): | 16 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 512 GB |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Operační systém (NTB): | Linux/Linpus/Eshell |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 15" |
| Výrobce (NTB): | Acer |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ne |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| TPM chip (NTB): | Ne |
| Thunderbolt (NTB): | Ne |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ano |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ano |
| Podpora AI: | Ne |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 0 |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 4 |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Hmotnost (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
