A4tech set klávesnice + myš, FG1010 FSTYLER, bezdrátová, šedá
Kód: ED546746Související produkty
ZDARMAZDARMA
Dell set klávesnice+myš, KM5221W, bezdrátová,UKR
Na objednávku
762,81 Kč bez DPH
923 Kč
HP 655 Wireless Keyboard and Mouse Combo Bulk10
Na dotaz (není skladem)
8 061,98 Kč bez DPH
9 755 Kč
ZDARMAZDARMA
HP Multi-Device Dual-Mode M+KB Combo 495C CZSK
Skladem
(9 ks)
1 006,61 Kč bez DPH
1 218 Kč
ZDARMAZDARMA
Lenovo TP Professional Wireless Keyboard - US
Na objednávku
1 519,83 Kč bez DPH
1 839 Kč
ZDARMAZDARMA
Lenovo 700 Modern MD Wireless Keyboard-CZ/SK
Na objednávku
737,19 Kč bez DPH
892 Kč
ZDARMAZDARMA
set Logitech Wireless Combo MK345 CZ/SK
Skladem
(20 ks)
725,62 Kč bez DPH
878 Kč
ZDARMAZDARMA
Lenovo Wireless Multi-Mode Pro Combo 6000 CZ/SK
Na objednávku
829,75 Kč bez DPH
1 004 Kč
Detailní popis produktu
2.4G Power-Saving Wireless Desktop Set
- Consistent Wireless Stability - Advanced 2.4 GHz powerful wireless connection with distance up to 10-15m.
- Auto Power Saving - Auto 4-level power saving. It will be in sleep mode in 0.2s of inactivity.
- Anti-Slippery Side - Anti-slippery belt design provides with an enhanced grip to ergonomic and comfort fit.
- 2000 DPI 3-Level Adjustable - Adjustable resolution 1000/1600/2000 DPI.
- 5M Clicks Lifecycle - Extreme quality offer over 5 million clicks guaranteed.
- 8 in One - 8 gestures to perform selectable hotkey commands.
- On/Off Power Switch - Switch button on the back make this wireless mouse to perfect on-the-go companion.
- Sleek Round-Square Keycaps - Sleek Round Square keycaps enhances your typing area for accurate typing.
- Multimedia Hot Keys Access - One touch to access 12 multimedia & internet functions with FN+ F1 to F12.
- Laser Inscribed Keys - Ensure you will never loose key identity.
- Drain Holes Design - The drain holes are designed to prevent the keyboard from liquid spill off.
- High-Elasticity Silicon - High-elasticity silicon membrane for fresh and comfort typing experience.
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Type | Wireless |
| Connection | 2.4 GHz |
| Operating Range | 10 - 15 m |
| Mouse | |
| Ergonomic Design | Symmetric |
| Sensor | Optical |
| Resolution | 1000/1600/2000 DPI |
| Report Rate | 125 Hz |
| Buttons No. | 4 |
| Receiver | Nano USB Receiver |
| Dimensions | 108 x 64 x 35 mm |
| Weight | 67 g (Batteries not included) |
| Battery | 1AA Alkaline Battery |
| Keyboard | |
| Keycaps | Sleek Round-Square |
| Hotkeys | 12 Fn Hotkeys |
| Character | Laser Engraving |
| Splash Proof | Yes |
| Adjustable Keyboard Legs | Yes |
| Rating | 1.5 V / 10 mA |
| Dimensions | 456 x 156 x 24 mm |
| Weight | 494 g (Battery not included) |
| Battery | 1 AA Alkaline Batteries |
| Illuminated | No |
| System Requirements | Windows XP / Vista / 7/ 8 / 8.1 / 10 |
Kód produktu: ED546746
Part no.: FG1010 GREY
EAN: 4711421943512
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety klávesnic a myší bezdrátové |
|---|---|
| EAN: | 4711421943512 |
| Druh myši: | Optická |
| Rozhraní setu: | Bezdrátový s USB Dongle |
| Specifikace myši: | 4 a více tlačítek |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
set Logitech Wireless Desktop MK270, DE layout_
Skladem
(1 ks)
576,03 Kč bez DPH
697 Kč
ZDARMAZDARMA
HP Multi-Device Dual-Mode M+KB 495C CZSK white
Na objednávku
1 047,93 Kč bez DPH
1 268 Kč
ZDARMAZDARMA
Dell set klávesnice + myš, KM526, HU B.
Na dotaz (není skladem)
764,46 Kč bez DPH
925 Kč
ZDARMAZDARMA
bezdrátový set Logitech MK295, White US INTL
Skladem
(7 ks)
975,21 Kč bez DPH
1 180 Kč
ZDARMAZDARMA
Lenovo 100 Wireless Combo Keyboard and Mouse US EU
Na objednávku
538,84 Kč bez DPH
652 Kč
ZDARMAZDARMA
Dell set klávesnice a myš KM5221W bezdrát., GER
Skladem
(1 ks)
579,34 Kč bez DPH
701 Kč
ZDARMAZDARMA
PROMO Logitech Wireless Desktop MK270, CZ/SK _
Skladem
(20 ks)
699,17 Kč bez DPH
846 Kč
ZDARMAZDARMA
HP 680 comfort Dual-Mode KB & Mouse CZ/SK
Skladem
(4 ks)
1 541,32 Kč bez DPH
1 865 Kč
ZDARMAZDARMA
Lenovo Essential Wireless klv. a myš - CZ Gen2
Na objednávku
941,32 Kč bez DPH
1 139 Kč
