A4tech BLOODY A70A Black drátová herní myš, 6200DPI, SW
Kód: ED546876Související produkty
A4tech myš OP-720, 1 kolečko, 3 tlačítka, USB, černá
Skladem
(3 KS)
127,27 Kč bez DPH
154 Kč
Acer myš USB optická, 1200 dpi, 3 tlačítka, černá
Skladem
(22 ks)
123,14 Kč bez DPH
149 Kč
Detailní popis produktu
A4tech BLOODY A70A
- Optická herní myš pro profesionální i amatérské hráče počítačových her - Nastavitelné DPI: 1000/1200/1600/2000/6200 - Ergonomický design umožňující všechny 3 herní úchopy myši (Claw/Fingertip/Palm) - Mechanické spínače Light Strike s garantovanou životností 20 milionů kliknutí a odezvou 0,2 ms- Žádná dvojitá kliknutí: tlačítka pomohou vyvarovat se nechtěného dvojitého kliknutí jako u kovových spínačů - Kovové pojezdy s technologií Metal X'Glide Armor Boot eliminují tření na téměř jakémkoli povrchu a zaručují plynulejší ovládání, precizní pohyby kurzoru a větší přesnost - Integrovaná paměť 160 kB umožňuje používání myši bez potřeby ovladače - Podsvícení kolečka

Specifikace
| Technické parametry | |
|---|---|
| Nastavitelné DPI | 1000/1200/1600/2000/6200 |
| Počet tlačítek | 8 |
| Akcelerace | až 23g |
| Snímací frekvence | 6 666 fps |
| Doba odezvy | < 0,2 ms |
| Rychlost snímání | 60-160 palců/s |
| Zpracování obrazu | 2,41 Mpx/s |
| Konektor | |
| USB-A (2.0/3.0) konektor | |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, Mac OS |
| --- | |
| Délka přívodního kabelu | 180 cm |
| Rozměry (d × š × v) | 124 x 73 x 41 mm |
| Hmotnost včetně kabelu | 150 g |
Kód produktu: ED546876
Part no.: A70A
EAN: 4711421921114
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši drátové |
|---|---|
| EAN: | 4711421921114 |
| Druh myši: | Optická |
| Rozhraní myši: | Drátová USB |
| Specifikace myši: | 4 a více tlačítek, S kolečkem |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
GENIUS myš Micro Traveler V2, s navijákem k ntb, červená
Skladem
(5 ks)
115,70 Kč bez DPH
140 Kč
HyperX Pulsefire Saga - Gaming Mouse (černá)- Myš
Skladem
(14 KS)
1 744,63 Kč bez DPH
2 111 Kč
