75'' LG LED HTV 75UK762H
Kód: 20802800650Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
75" LG LED HTV 75UK762H
Typ obrazovky: LED LCD
Úhlopříčka [palce]: 75"
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Vylepšení obrazu:
- AI Picture Pro
- HDR (10 Pro / HLG)
- Game optimizer
Výstupní výkon zvuku: 20 W
Vylepšení zvuku
- AI Sound
- AI Acoustic Tuning
- LG Sound Sync
Konektory
- 3x HDMI in
- 2x USB 2.0
- 1x Digitální Audio out (Optical)
- 1x Externí reproduktor out (3,5 mm Phone Jack)
- 1x Headphone Out
- 1x CI Slot (CI + 1.4 ECP)
- 2x RJ45 (Ethernet, Aux)
- 1x RS-232C (Phone Jack)
Tunery
- DVB-T2/C/S2
Montáž na zeď: Ano; 200 x 200 mm
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 190 W
Třída energetické náročnosti: F
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,5 W
Barva: Charcoal Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1678 x 1045 x 378 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1678 x 964 x 59,9 mm
Hmotnost [kg]: 34,6 kg (se stojanem); 31,4 kg (bez stojanu)
Záruka: 3 roky
Kód produktu: 20802800650
Part no.: 75UK762H0LB.AEU
EAN: 8806096526682
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HTV |
|---|---|
| EAN: | 8806096526682 |
| Barva: | Černá |
| DVB-C: | Ano |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Hmotnost přesná (kg): | 31,4 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Model: | 75UK762H |
| Montáž na stěnu: | ano |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 1678x964x59,9 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| VESA standard: | Ano |
| Značka: | LG |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| DVB-C2: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| HDR: | HDR10 |
| Reproduktory - výkon: | 20W |
| Apple AirPlay / AirPlay 2: | Ano |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 330 |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
