2-Power MEM9605A 32GB DDR4 3200MHz CL22 DIMM ( DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA )
Kód: SWS2PW00080Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWS2PW00080
Part no.: MEM9605A
EAN: 5055190110942
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 32 GB |
|---|---|
| EAN: | 5055190110942 |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
| Výrobce (paměti): | 2-Power |
| Kapacita (paměti): | 4 GB |
| Frekvence (paměti): | 2666 MHz |
| Pro PC/NTB (paměti): | PC |
| Typ paměti (paměti): | DDR4 |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
