19" rozvodný panel ACAR 8x230V s IEC konektorem pro UPS, vypínač, indikátor napětí, přepěťová ochrana, kabel 1,5m
Kód: ED1232324Související produkty
Optická vana výsuvná 1U do 19" racku, s kazetou, bez čela, černá
Skladem
(50 ks)
547,11 Kč bez DPH
662 Kč
DATACOM Montážní sada M6 (50ks / bal.) - 12mm BLACK
Na objednávku
212,40 Kč bez DPH
257 Kč
Vent.j. horní(spodní) 4x ventilátor 220V/92W Černá
Skladem
(3 ks)
3 555,37 Kč bez DPH
4 302 Kč
Intellinet rozvodný panel PDU, 8x C13 zásuvka, rack 1U, 2m odpojitelný kabel, proti vypadávání
Skladem
(2 KS)
501,65 Kč bez DPH
607 Kč
ZDARMAZDARMA
Nosné ližiny pro rack hl.600mm (L=380mm)-pár černé
Na objednávku
437,19 Kč bez DPH
529 Kč
Detailní popis produktu
19" rozvodný panel ACAR 8x230V s IEC konektorem pro UPS, vypínač, indikátor napětí, přepěťová ochrana, kabel 1,5m
| Maximum load | PMAX 2300W |
| Nominal voltage UN | 230V |
| Nominal frequency | 50Hz |
| Nominal load current | ?IN =10A MAX |
| Surge protection response time | <25ns |
| Maximum voltage UC | 250V 50Hz |
| Protection level UP | ?1,3kV |
| Nominal discharge current iN | 2kA (L/N) – 8/20µs |
| Maximum discharge current iMAX | 6,5kA (L/N) – 8/20µs (type 2) |
| Fuses | 1 automatic fuse, slow blow, 10A/250V |
| RFI/EMI attenuation | ?35dB |
| Anti-shock protection system | earthing pins connected to the protective earthing conductor |
| Number of socket outlets | 8 two-pole socket outlets with earthing pin, 10A/250V |
| Switch | illuminated double pole mains switch |
| Housing | made of self-extinguishing plastic |
| Dimensions | 445x54x55mm |
| Weight | 0,73kg |
Kód produktu: ED1232324
Part no.: ACAR S8 FA IEC
EAN: 5904743369309
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní příslušenství k 19'' rozvaděčům |
|---|---|
| EAN: | 5904743369309 |
| Typ příslušenství: | Napájení 230V |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
19'' Optická vana 12xST simplex včetně kazety šedá
Na objednávku
613,22 Kč bez DPH
742 Kč
ZDARMAZDARMA
Vertikální vyvazovací lišta 45U pro RDA, RTA, RJA
Na dotaz (není skladem)
798,35 Kč bez DPH
966 Kč
ZDARMAZDARMA
Vert. kabel. kanál 1ks 37U tvar C, 19' prostupy
Na objednávku
733,06 Kč bez DPH
887 Kč
ZDARMAZDARMA
Solarix DIN lišta s držákem do 19'' rozvaděče
Skladem
(6 ks)
421,49 Kč bez DPH
510 Kč
ZDARMAZDARMA
Vert. kabel. kanál 1ks 32U tvar C, 19' prostupy
Na objednávku
697,52 Kč bez DPH
844 Kč
Horní/spodní ventil.jednotka,6x ventilátor,termostat,8U
Na objednávku
6 171,07 Kč bez DPH
7 467 Kč
