19" rozvodný panel ACAR 5x230V, vypínač, indikátor napětí, přepěťová ochrana, kabel 1,5m
Kód: ED1232320Související produkty
Kolečka s vyztuž.rámem 800x1200 pro RDA/RTA 1050kg
Na objednávku
5 859,50 Kč bez DPH
7 090 Kč
LEXI-Net 19" posuvná police s perforací 1U/350mm, černá
Skladem
(2 KS)
732,23 Kč bez DPH
886 Kč
Vent.j. horní(spodní) 4x ventilátor 220V/92W Černá
Na objednávku
3 522,31 Kč bez DPH
4 262 Kč
Podstavec 600x900 s filtrem 1x pro RDA šedý
Skladem
(1 ks)
1 677,69 Kč bez DPH
2 030 Kč
ZDARMAZDARMA
Podstavec 600x600 s filtrem 1x pro RDA šedý
Skladem
(2 ks)
1 550,41 Kč bez DPH
1 876 Kč
Detailní popis produktu
19" rozvodný panel ACAR 5x230V, vypínač, indikátor napětí, přepěťová ochrana, kabel 1,5m
| Maximum load | PMAX 2300W |
| Nominal voltage UN | 230V |
| Nominal frequency | 50Hz |
| Nominal load current | ?IN =10A MAX |
| Surge protection response time | <25ns |
| Maximum voltage UC | 250V 50Hz |
| Protection level UP | ?1,3kV |
| Nominal discharge current iN | 2kA (L/N) – 8/20µs |
| Maximum discharge current iMAX | 6,5kA (L/N) – 8/20µs |
| Fuses | two fuses 10A/250V |
| RFI/EMI attenuation | ?55dB |
| Anti-shock protection system | earthing pins connected to the protective earthing conductor |
| Number of socket outlets | 5 two-pole socket outlets with earthing pin, 10A/250V |
| Switch | illuminated double pole mains switch |
| Housing | made of self-extinguishing plastic |
| Dimensions | 385x59x55/43mm |
| Weight | 0,8kg |
Kód produktu: ED1232320
Part no.: ACAR 504 WF
EAN: 5904743005108
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní příslušenství k 19'' rozvaděčům |
|---|---|
| EAN: | 5904743005108 |
| Typ příslušenství: | Napájení 230V |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
Optická kazeta OPTRONICS s hřebínky až pro 24 svarů, transparentní víčko, 2 výklopné držáky
Skladem
(9 KS)
119,83 Kč bez DPH
145 Kč
Vent.j. horní(spodní) 2x ventilátor 220V/46W černá
Skladem
(1 ks)
2 769,42 Kč bez DPH
3 351 Kč
Intellinet 19" 1.5U Rackmount 8-Way Power Strip - German Type, rozvodný panel, 8x DE zásuvka, 1.6m kabel
Skladem
(18 KS)
385,95 Kč bez DPH
467 Kč
Optická vana výsuvná 1U do 19" racku, s kazetou, bez čela, černá
Skladem
(50 ks)
595,04 Kč bez DPH
720 Kč
Intellinet 19" 1U Rackmount 8-Way Power Strip - German Type, rozvodný panel, 8x DE zásuvka, 3m kabel
Skladem
(31 KS)
441,32 Kč bez DPH
534 Kč
Kolečka s vyztuž. rámem 600x1000 pro RMA/RZA 450kg
Na objednávku
2 788,43 Kč bez DPH
3 374 Kč
